Про журнал

Журнал «Тваринництво сьогодні» – інформаційний помічник для всіх, хто займається тваринництвом і птахівництвом: керівників господарств, холдингів, фахівців усіх рівнів.

У журналі представлені рубрики: «Економіка й менеджмент», «Передовий досвід», «Птахівництво», «Свинарство», «Скотарство», «Конярство», «Вівчарство», «Козівництво», «Кролівництво», «Рибництво», «Ветеринарія», «Корми та годівля», «Обладнання», «Технології».

Завдяки професіоналізму команди, співпраці журналу з кращими науковими консультантами, експертами та фахівцями з усього світу, ми відбираємо для вас найактуальнішу інформацію, яка має практичну цінність і допомагає вирішити поточні питання й проблеми.

У кожному номері ви знайдете моніторинг ситуації в галузі, матеріали про нові технології для ефективного ведення бізнесу, рекомендації з ветеринарії, годівлі та утримання тварин і птиці, а головне – інтерв'ю з вашими колегами, які висвітлюють коло нагальних питань: досвід помилок і досягнень, будні українського фермера тощо.

Отже, хочете бути в курсі подій у галузі – читайте, виписуйте наш журнал!

Передплатний індекс – 37600. Дивіться інформацію про підписку.

Більше 10 років наш журнал є улюбленим виданням наших читачів. Приєднуйтесь до кола наших друзів, приїжджайте до нас на заходи, котрі проводяться в Києві та виїзді в господарствах (анонси на сторінках журналу).

 

Відгуки наших авторів і читачів

 

Анатолий Клименко, владелец фермы "Екатеринославский"

Хочу пожелать любимому журналу огромного тиража, чтобы его читали не только в Украине, но и далеко за ее пределами. Мы с большим нетерпением ждем каждый номер и с интересом читаем абсолютно всё от корки до корки, каждую строчку – настолько журнал содержательный, столько в нем важного и полезного. 

Очень нравятся открытые и откровенные интервью, стиль общения Гульнары и ее сотрудников...

Хочу еще отметить, редакционная команда «Тваринництво сьогодні» и сама Гульнара не сидят на месте: я вижу их на всех крупных (и не очень) аграрных событиях в разных уголках страны. Они также много ездят по хозяйствам, я тому свидетель.

Процветания журналу, без которого нам уже не жить! 

 

Башинский Виталийэксперт Общественной организации Независимого Экспертного партнерства

Издание «Тваринництво сьогодні» - тонкое ощущение времени и восполнение нехватки информации именно тогда, когда она максимально необходима. Предвидение событий и точная интерпретация мнений. Полные жизни и эмоций интервью с людьми, о которых хочется узнать больше. Поучительные истории из жизни практиков...Объективные оценки происходящего, обзоры законодательных нововведений и обычные, на первый взгляд, добрые повествования, пронизанные простым человеческим опытом и эмоциями.

«Тваринництво сьогодні» – это «Глянец» в мире сельского интеллигентного, интеллектуального украинца... Это достойный источник для каждого, кто смотрит вперёд...

 

Ольга Трофімцева, громадський діяч, в.о. міністра аграрної політики та продовольства України у 2019 р.

Хочу зробити комплімент вашому виданню. Я пам’ятаю його ще з часів появи. Це було одне з якісних видань, яким я послуговувалася в процесі роботи. Хоч на той час я жила і працювала в Німеччині. Основну інформацію про те, що відбувається в Україні, які цікаві компанії існують та які технології впроваджуються, я дізнавалася з вашого журналу. Так що я ваш давній читач.

Бажаю вам залишатися такими ж яскравими, корисними, самобутніми, і щоб у вас завжди були теми для цікавих публікацій. 

 

Наталія Якименко, козівник

Прийміть мої щирі вітання з 10-річчям від дня народження журналу «Тваринництво сьогодні»!

Сподіваюся, що він у найближчі десятиліття залишатиметься на своїх незмінних позиціях лідера у світі тваринництва. Особисто хочу привітати Гульнару Ібраєву, за плечима котрої – повага і довіра людей, а це найвища оцінка Вашої багаторічної професійної діяльності, зокрема і на посту головного редактора одного з найбільших і найпрестижніших видань нашої країни. Неможливо переоцінити Ваш внесок у розвиток тваринництва в Україні. Завдяки Вашим зусиллям читачі з найвіддаленіших куточків країни дізнаються про передові технології та інновації у світі тваринництва.

 

Александр Остапенко, владелец ТОВ "Проминь"

Ваш журнал – наш помощник! Для нас он – источник информации обо всем, что происходит в животноводстве: это и современные технологии, и важные события, и опыт коллег. Мы выписываем журнал "Тваринництво сьогодні" на все подразделения, ждем его и с удовольствием читаем, обсуждаем.

Желаем вам сохранить высокое качество издания! 

Процветания, успехов наилучшему украинскому аграрному изданию!

 

Алекс Лисситса,  президент УКАБ, генеральный директор ИМК

Пожалуй, ни одно издание в животноводстве не может предложить такого качества информации, как это делаете вы. Удачи!

 

Юрій Косенко, заступник директора ДНДКІ ветпрепаратів та кормових добавок

Завдяки вам ми дізнаємося про нові розробки та сучасні технології, проблеми тваринництва та фінансові ресурси, зарубіжний досвід та вітчизняні здобутки. В епоху електронних технологій та соціальних мереж друкованим виданням щоразу тяжче торувати шлях уперед. Але ви знаходите свого читача, який любить та цінує вас!

Упевнений, що, завдяки оперативності та професіоналізму, ви й надалі залишитеся одним з лідерів української аграрної журналістики! 

 

Олександр Бакуменко, народний депутат України

Ваше видання, безумовно, користується авторитетом серед учасників тваринницького ринку. Достовірність і якість ваших матеріалів заслуговує на високу оцінку.

Від душі хочу побажати всім співробітникам журналу, а також читачам Божої благодаті, здоров’я, миру й добра! Вашим читачам бажаю нарощування виробництва, невпинного по- кращення якості продукції, розширення ринків збуту! Невичерпної енергії, бадьорості вам на щодень! 

 

Олексій Васильченко, ферма Маяк

Журнал читаємо обов’язково: дуже багато цікавої інформації в кожному випуску. І що ще важливо – у нас є можливість читати статті по галузі під різним кутом, тобто для мене, керівника господарства, це надзвичайно корисно й потрібно. І за це я дуже вдячний журналу, я черпаю знання, необхідні мені для бізнесу.

Бажаю не зупинятися на досягнутому, здоров’я всій команді, бо журналістика в сільському господарстві – це не так-то просто. Удачі у справах! І хороших рекламодавців, ви нас знайомите з тим, що є на ринку, і нам би хотілося, щоб ця інформація була корисною.

Процвітання журналу!

Ірина Золотар, директор ТОВ «Птахофабрика Просяне»

Щиро вітаю редакцію та головного засновника журналу «Тваринництво сьогодні» з першим круглим ювілеєм. Ви чудова команда, яка подає не тільки корисний, але й цікавий матеріал, що читається із задоволенням.

Я добре пам’ятаю знайомство з головним редактором Гульнарою, яка є щирою, відкритою та неймовірно приємною людиною. Інтерв’ю про нашу птахофабрику було записано з першого разу, в ході дружньої бесіди. Не можна не відмітити, що основна заслуга в цьому саме Гульнари, адже вона імпонує та сприяє відвертій бесіді, що потім втілюється в захоплююче інтерв’ю з керівниками, яких ти для себе розкриваєш не тільки з професіонального рівня, але й приватного.

Друзі, бажаю вам втілювати всі ваші ідеї в життя, наснаги, творчого натхнення, цікавих співрозмовників, нових проектів. Будьте лідерами у своєму напрямку, не зупиняйтесь на досягнутому та рухайтесь тільки вперед. Нехай кількість тиражу неодмінно зростає, адже це буде свідчити й про те, що збільшується кількість читачів, а разом з цим і господарств у секторі тваринництва в Україні. Вітаю!

 

Михаил Корилкевич, Кластер «Натуральное молоко», Укрмилкинвест

Гульнара, cпасибо за многолетнее сотрудничество с Вашим журналом. Вы делаете очень полезную вещь – рассказываете, что и где есть лучшее в отрасли и, более того, организовываете посещения лучших хозяйств Украины.

 Поздравляю Вас с юбилеем и желаю Вам выйти за пределы Украины и не только привлекать нас в Мастер-классы, но и привлечь к разработке ИТ продукта, который еще больше объединит игроков отрасли Животноводства.

Надеюсь, в результате Вашей деятельности Украина через 5 лет станет лидером в мире по производству продуктов животноводческой отрасли. Привлекайте нас почаще в свои проекты, и мы станем сильной и дружной семьей-Украиной.

 

Надія Кудлай

Щиро вітаємо редакційну колегію, авторів і читачів журналу «Тваринництво сьогодні» з 10-ю річницею з дня заснування! Хочеться вірити, що ювілейний рік стане для вас визначним. Без перебільшення можна стверджувати, що журнал сприяв формуванню прогресивних поглядів та покращував діяльність підприємств України й продовжує працювати у цьому ж напрямку. Бажаю редакційному колективу та дописувачам «Тваринництво сьогодні» міцного здоров’я, подальшого творчого успіху та пошуку нових актуальних тем для обговорення на сторінках журналу.

 

Строки виходу журналу:

№1 26.01.2022 №6 28.06.2022
№2 24.02.2024 №7 06.09.2022
№3 24.03.2022 №8 20.10.2022
№4 26.04.2022 №9 29.11.2022
№5 24.05.2022    

 

Animal Industry Today magazine focuses on the latest research and information about breeding stock, nutrition, safety food and feed, health, environment, utilisation, management, equipment, about new products and services for Animal Industry professionals. We provide our readers with such essential and useful information and ideas that they can use to make their business more efficient.    

We are looking forward to placing the ads of your products and services, topical review in our magazine. It is ideal launching pad for promotion your products in Ukraine and CIS.

Editor-in-Chief: Gulnara Ibrayeva, mob: +38050 358 17 19, +38 050 419 60 40

E-mail: aitmagazine3@gmail.com