ТЕКРО

Читайте статью "Застосування адсорбенту НЕВЕРТОКС при Т-2 токсикозі поросят"

Читайте статью "Годівля кнурів-плідників"

Читайте статью "Альгинаты как эффективные дезодораторы на животноводческой ферме"

Компанія ТЕКРО є сучасною організацією, яка спеціалізується на виробництві, дистрибуції, маркетингу та консультаційній діяльності у сфері відгодівлі та утримання домашніх та усіх видів сільськогосподарських тварин та птиці.

Компанію ТЕКРО було засновано у 1991 році в Чехії і вже протягом перших років своєї діяльності  вона стала однією з найбільших на чеському та словацькому ринках кормових добавок. На сьогоднішній день ТЕКРО є однією з провідних компаній, які займаються виробництвом продукції для домашніх та сільськогосподарських тварин у Східній Європі.

На ринку України ми працюємо з 1996 року, маємо представництво у м. Києві, завод в Полтавській області (с. Потоки Кременчуцького району) та інкубатор в Черкаській області (с. Петрушки Корсунь-Шевченківського району).

З 1999 року компанія ТЕКРО розпочала виробництво продукції для домашніх тварин, яка виходить під торговими марками АPORT та Еminent. Всі корми даних марок виготовляються виключно в Чехії та Німеччині.

Основна виробнича програма нашої компанії – виробництво преміксів, лікувальних кормових добавок, вітамінно-мінеральних сумішей, білкових вітамінно-мінеральних добавок для всіх видів сільськогосподарських тварин та птиці.

Головним напрямком нашої діяльності є складання індивідуальних кормових програм для наших клієнтів, а також забезпечення їх повним консультаційним супроводом наших кваліфікованих спеціалістів з питань годівлі та утримання сільськогосподарських тварин та птиці.

В Україні ми також представляємо такі компанії, як CHR Hansen (Данія), Chemopharma (Австрія), Evans Vanodine International (Англія).