Alltech

Читайте статтю "Сім запитань про антибіотики в комбікормах"

Читайте статю "Нові результати використання адсорбентів для зниження дії мікотоксинів"

Читайте статю "Лабораторія з Управління Мікотоксинами Оллтек здобула світову акредитацію"

Читайте статью "Оптиген в рационе дойных коров"

Читайте статью "Маннанолигосахариды - альтернатива ростостимулирующим антибиотикам для свиней"

Читайте статью "Микосорб А+ - новый адсорбент компании Оллтек в Украине"

Читайте статью "Протеиновое программирование"

Читайте статью "Контроль микотоксинов в кормах для коров"

Читайте статю "Джерело небілкового азоту"

Читайте статью "Микотоксины в рационах свиней"

Читайте статью "Менеджмент микотоксинов в свиноводстве"

Компанія Оллтек є світовим лідером в області здоров'я та годівлі тварин та входить в десятку кращих компаній по здоров'ю тварин у світі. Вона орієнтована на сучасні природно-наукові рішення проблем у сільському господарстві та в харчовій промисловості. Штаб-квартира компанії знаходиться в Лексінгтоні, штат Кентуккі. Оллтек має представництва та дистриб'юторів в 128 країнах світу, 4 біологічних наукових центра, 31 виробничє підприємство, які стратегічно розташовані по всьому світу."

Наша місія

Наша місія полягає в поліпшенні здоров'я та продуктивності тварин шляхом покращення поживної цінності раціону. Ми вважаємо, що можемо зрозуміти та задовольнити потреби і бажання наших клієнтів, домагаючись переваг в галузі забезпечення якості та інноваційного маркетингу. Ми віримо, що ""робимо добро"" по всім напрямкам в бізнесі та суспільстві. Для цього в Оллтек існують шість основних принципів, які втілюють цю тенденцію в життя:

Безпечність продуктів харчування: Щоб залишитися лідером у своїй галузі, ми повинні виконувати обіцянки, притаманні нашому бренду. Ми повинні бути готові до криз, забезпечити відстежування та гарантувати безпечність харчових продуктів. Таким чином, захищаючи наші інтереси, ми зможемо допомогти нашим діловим партнерам захистити і їх власні інтереси.

Освіта: Тільки шляхом обміну знаннями та розширенням навичок і можливостей людей через освіту, Оллтек, як компанія і ми, як суспільство, зможемо направити ці важливі кроки в напрямку поліпшення якості життя для всіх.

Мотивації та задоволення: ​​В якості члена суспільства, маючи навички та ресурси напохваті, ми повинні пам'ятати і допомагати тим, кому пощастило менше, ніж нам. А іноді це просто стимулювання приємних моментів буття - важливий елемент в балансі життя.

Інновації: Керуючись принципом ACE, ми пропонуємо рішення, які є дружніми для тварин (Animal), корисними для споживачів (Customer) та безпечними для навколишнього середовища (Environment).

Довіра та чесність: Довіра нашому бренду  та чесність нашої діяльності мають першорядне значення для досягнення лідируючої позиції в галузі та в  суспільстві вцілому.

Бренди: Щоб виконати зобов`язання, ми інвестуємо в наших людей, в систему забезпечення якості, в дослідження та розробки, маркетинг та інноваційну освіту та безпосередньо в  наші ринки. Ми вважаємо, що нашій промисловості необхідна іміджова реклама для покращення якості продукції, її відстеження та обслуговування, тому ми повинні налагодити зв'язки довіри та стимулювати впевненість споживачів в якості продуктів».

Цими шістьма принципами ми прагнемо зробити свій внесок у здоров'я в довгостроковій перспективі та прибутковості в галузі годівлі тварин. Це зобов'язання оцінюється досягненнями наших людей в галузі досліджень, розробок, освіти та створенням нових технологій виробництва продуктів".

 

Ошибка | "Тваринництво сьогодні"

Ошибка

На сайте произошла непредвиденная ошибка. Пожалуйста, повторите попытку позже.