Збитки від знищення військовими РФ птахофабрики "Чорнобаївська" становлять 800 мільйонів гривень

Через вторгнення російської армії робота найбільшої птахофабрики у Європі "Чорнобаївська", розташованій у Херсонській області, була заблокована. Збитки становлять 800 мільйонів гривень, повідомляє пресслужба ГК «Укрлендфармінг», у складі якої було підприємство.

Через "блокаду", йдеться у повідомлені, не було можливості годувати птицю і вивозити готову продукцію, працівники не могли потрапити на робочі місця.

"Це призвело до вимирання птиці та загрози екологічної катастрофи. Птахофабрика повністю знеструмлена, а виробництво повністю зупинено. Понад 4 мільйони курей дорослого поголів'я і близько 700 тисяч молодняку загинуло без можливості їх утилізувати. Тільки прямі втрати від знищення окупантами цього виробництва становлять близько 800 мільйонів гривень", - повідомляє пресслужба.

Загальні фінансові втрати від знищення виробництва курячих яєць внаслідок російської агресії на поточний момент сягають 1,5 мільярда гривень.

 

Що відомо:

  • Роботу птахофабрики на Херсонщині російські військові заблокували від початку вторгнення в Україну.
  • 4 березня обласна влада спільно з керівництвом підприємства вирішила курей, які перебувають на фабриці та яйця роздати жителям області.

Джерело: https://suspilne.media