Загинули кілька сотень корів на підприємстві в Харківській області

Племінний завод із розведення великої рогатої худоби, що розташований у Кутузівці Харківської області, перебуває під обстрілами.

Через бойові дії дослідницьке господарство «Кутузівка» (ДП ДГ «Кутузівка» Північного Сходу НААН) втратило понад 400 голів великої рогатої худоби. Це підприємство є племінним заводом із розведення ВРХ української чорно-рябої молочної породи. Територія, де розташоване підприємство (Кутузівка, Харківській район), перебуває під обстрілами. Як зазначають у Держпродспоживслужбі, через це ускладнені заходи з належного поводження із загиблими та уцілілими тваринами.

- Потрібен висновок військових щодо безпеки та допуску цивільних осіб до господарства, - підкреслюють у відомстві.

Разом з цим у Держпродспоживслужбі повідомляють, що упродовж березня-червня на території Харківщини не зареєстровано особливо небезпечних хвороб тварин та птиці.

- Де була можливість, проводилися планові щеплення. Ветеринари допомагали тваринам у метро, забирали собак, котів на вокзалі, коли люди не мали змоги евакуюватися разом із ними, і з волонтерами прилаштовували їх, - зазначають у Держпродспоживслужбі.

Джерело: https://www.slk.kh.ua