Японські вчені створили яловичину ваґю за допомогою 3D-біодруку. Це найдорожче м'ясо у світі

Група вчених з Японії створила в лабораторії яловичину ваґю, яка може стати стійкішою та екологічнішою альтернативою стейкам та іншим м’ясним продуктам, хоча і набагато дорожчою.

"Ми хотіли почати з яловичини вагю, тому що вона являє японську кухню. За допомогою 3D-друку ми можемо домогтися мармуровості, якою славиться шматок стейка, використовуючи екологічніші методи", — сказав VICE World News професор прикладної хімії в Університеті Осаки Мічія Мацусака.

Дослідники сказали, що їм вдалося збільшити або зменшити мармуровість яловичини - білі лінії та плями жиру, які роблять зрізи ваґю такими смачними та дорогими.

М'ясна промисловість є одним з основних чинників зміни клімату. За даними Продовольчої і сільськогосподарської Організації Об'єднаних Націй, на тваринництво припадає 14,5% викидів парникових газів у результаті діяльності людини, понад 40% з яких припадає на тваринництво. Але Мацусака сказав, що для стейків, створених з використанням технології 3D-друку і вирощених у лабораторії стовбурових клітин, буде потрібно менше корів і ферм.

Щоб приготувати ваґю у лабораторії, вчені спочатку витягли два типи клітин з коров'ячих щік. Клітини-сателіти, відповідальні за зростання м'язів, були використані для формування м'язів — червоної частини стейка. Жирові стовбурові клітини, взяті з коров'ячого жиру, перетворилися в яловичі вени та жирові «кульки».

Після екстракції вчені об'єднали клітини зі штучною тканиною сухожилля, зробленої з колагену, щоб зробити рулони з яловичого волокна ваґю. Цей процес відомий як тривимірна біопечать. Потім вони вручну з'єднали шматочки в стейк і пофарбували його у червоний колір для фінального штриха.

Яловичина ваґю — одна з найдорожчих і наякісніших, адже м'ясні породи корів ваґю генетично схильні до. Порода цих корів виведена в Японії.

 

Що відомо

 

  • Сінгапур дав дозвіл на виробництво і розповсюдження так званого "чистого курячого м'яса", яке виробляється в лабораторіях і не належить убитим птахам.
  • Міжнародна мережа ресторанів швидкого харчування McDonald's спільно з компанією Beyond Meat, яка займається виробництвом замінників м’яса, планує почати продаж бургерів на рослинній основі.
  • Європейські фермери, які виробляють продукти зі справжнього тваринного м'яса, вимагають заборонити терміни "вегетаріанський бургер" і "вегетаріанська ковбаса".
  • Іспанські науковці з університету Наварра знайшли зв'язок між вживанням нездорової їжі із прискоренням старіння на клітинному рівні.

Джерело: https://suspilne.media