Якщо незалежна експертиза підтвердить відсутність пальмової олії в українських сирах, це піде на користь виробникам, - депутат Смітюх

Якщо результати незалежної експертизи підтвердять відсутність в українських сирах пальмової олії, то це означатиме, що інформація, на яку спираються представники Російської Федерації, не відповідає дійсності, заявив народний депутат (фракція Партії регіонів), член парламентського комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Григорій Смітюх.

"Якщо незалежну експертизу з незалежними фахівцями, які мають досвід, можливості та обладнання, було проведено, й вона відповідає всім необхідним процедурам, які засвідчують її об'єктивність, і підтвердження таке є, то це на користь нашим виробникам. І ми можемо цим пишатися. Це означає, що інформація, на яку спираються представники Російської Федерації, не відповідає дійсності", - зазначив він.

Як повідомляє прес-служба Партії регіонів у четвер, на думку парламентаря, також можна ініціювати створення двосторонньої комісії з відповідними спеціалістами, "щоб цей факт довести... і ніхто не міг щодо нього сумніватися".

"Це буде на користь виробнику, це буде на користь споживачам і в Україні, і в Росії. Я думаю, що це гарна новина, якщо було дотримано всі необхідні процедурні питання", - резюмував Г.Смітюх.

джерело: Інтерфакс-Україна