Як розвивати успішний бізнес на індиках

Ще три роки тому розведення індиків для фермерського господарства Андрія Ковалевського в селі Соснівка, що на Київщині, починалося як «допоміжний напрямок» у агробізнесі. Усе свідоме життя фермер успішно займався тваринництвом (зокрема, ВРХ) та переробкою молочної продукції. Обережні спроби диверсифікувати бізнес та спробувати вирощувати індиків обернулися несподіванкою, та здивували результатами. Про рентабельність цього напрямку А. Ковалевський розповів в інтерв’ю виданню Agri-gator.

За його словами, м’ясо індиків дуже смачне, корисне і дієтичне. Індички є досить великими птахами, один птах дасть до 20 кг дієтичного м’яса. М’ясо дуже цінується на європейських ринках і за останні декілька років стало популярним і в Україні, гурмани віддають йому свою перевагу. З реалізацією проблем особливих при наявності підприємницького таланту теж не може бути.

А якщо рахувати з точки зору саме бізнесу,на розведення цих птахів потрібні майже такі ж витрати як на курчат-бройлерів. А дорогого м’яса виходить в кілька разів більше, що з економічної точки зору ефективно і вигідно.

Наприклад, якщо навесні взяти на вирощування 60 індичат, до початку осені можна отримати від 300 і вище кілограмів дуже смачного м’яса, в якому найменша кількість холестерину, ніж в інших.

Найбільш популярний американський крос – «БІГ-6». Це індики-бройлери, які дають дуже великий вихід м’яса. Вони відносно невибагливі у утриманні, за півроку виростають до 12 кг. Можу зазначити кілька важливих нюансів, до яких я дійшов самостійно, дослідним шляхом. Наприклад, у приміщенні, в якому містяться індички, вологість повітря повинна дорівнювати 60-70%. Більш високий або низький процент шкідливий для їхнього здоров’я. Високий призводить до розладу кишечника і виникнення різних інфекційних хвороб, а при низькому індички практично не їдять, а тільки п’ють воду.

На продуктивність найбільших домашніх птахів також негативно впливають різні шуми і протяги. Але при цьому в пташнику завжди повинно бути свіже повітря. Ще одне правило: чим менше вік у молодняка, тим більше світла і яскравого освітлення потрібно для їх успішного і здорового зростання. До того ж, для хорошого обміну речовин приміщення повинні бути з вікнами. В іншому випадку буде потрібно ультрафіолетове опромінення. Дуже важливо вигріти пташку протягом перших семи днів її життя. І гріти не зверху, як більшість звикли, а гріти знизу, тобто мати теплу підлогу.

У цій породі, окрім м’яса, цінується також ще й пух та пір’я, на яких можна додатково заробити.

Раціон індичок досить різноманітний, харчуються вони і місцевими кормами, але краще давати більше кукурудзи і пшениці. Головне — годувати ненажерливих птахів якомога частіше, бажано 10 раз в день. Молодих індичат немає сенсу накачувати медичними препаратами, якщо вони і так виглядають здоровими. Важливо проводити профілактичні заходи.

Ми відгодовуємо протягом півроку, птахи після перших трьох тижнів життя харчуються виключно природними кормами без всіляких домішок для пришвидшення росту.

Сьогодні фермер налагоджує співпрацю зі столичними закладами. М’ясо індика — достатньо затребувана позиція, ціна на нього також суттєво вища. Звичайно, спочатку хвилювалися, що через карантин багато закладів припинять співпрацю з нами, проте з загальної маси 80 % ресторанів продовжили працювати з підприємцем. Реалізує він його по 150 гривень за кг. Також вже сформувалася велика група “пошановувачів” – постійних покупців, які стабільно замовляють індичатину. Окрім цього, є додатковий прибуток з яєць для інкубації та індичат.

Джерело: https://agri-gator.com.ua