Вітаємо вітчизняне підприємство "Птахофабрика Поділля"!

Вітаємо вітчизняне підприємство "Птахофабрика Поділля" з нагородою, яку вони отримали напередодні свята Дня працівника сільського господарства та публикуємо наше інтерв’ю с генеральним директором Оленою Бебко. Бажаємо "Птахофабриці Поділля" розквіту, успіхів та виходу на нові ринки!

О. Бебко: "«Птахофабрика Поділля» в 2016р відзначила своє 10-річчя роботи з моменту приходу нового інвестора – підприємця і мецената Ігоря Янковського. Відтоді підприємство пережило справжню «перебудову» – період грандіозного промислового оновлення. Було дуже багато зроблено в плані реструктуризації виробництва, масштабної модернізації обладнання та вкладено вагомі кошти в розвиток господарства. Новий власник придбав птахофабрику в неробочому стані, в деяких пташниках збереглося одноярусне обладнання ОБН-1. Як відомо, для забезпечення

ефективності птахівництва промислове обладнання має бути сконструйоване таким чином, щоб воно сприяло максимальній реалізації генетичного потенціалу птиці. З метою забезпечення якісного утримання стада курей, наше підприємство використовує сучасне сертифіковане високотехнологічне устаткування виробників «Хелман» («Hellman», Німеччина) та «Факко» («Facco», Італія). Ми пишаємося, що «Птахофабрика Поділля» має сертифікат ISO 22000:2005. Нашу продукцію високо оцінюють за якісними показниками – ми експортуємо куряче яйце до понад 15 країн світу.

Але підприємство не лише успішно веде свій бізнес. Ми приділяємо багато уваги й питанням КСВ (корпоративної соціальної відповідальності). Зокрема, вже кілька років поспіль ТОВ «Птахофабрика Поділля», спільно зі Всеукраїнським благодійним фондом Ігоря Янковського «Ініціатива заради майбутнього», кілька разів на рік успішно реалізує благодійні проекти, організовує в районі творчі конкурси для дітей різного віку, підтримує юні таланти Вінниччини, посідаючи активну громадську позицію.. "

Читайте повну версію інтерв'ю за посиланням.