Ветеринарна міліція вилучила понад 6 тонн неякісної тваринницької продукції

 

Працівниками ветеринарної міліції у рамках виконання плану організаційних та практичних заходів із забезпечення епізоотичної та продовольчої безпеки під час проведення ЄВРО-2012 призупинено роботу 15 суб'єктів підприємницької діяльності та вилучено з обігу понад 6 тонн неякісної тваринницької продукції.

У селі Колибаївка на Хмельниччині при перевірці ковбасного цеху, що належить місцевому підприємцю, виявлено майже 1,5 тонни неякісного м'яса птиці.

Наразі роботу цеху тимчасово призупинено, а власника притягнуто до адміністративної відповідальності.

У місті Кам'янка-Бузька Львівської області затримано автомобіль, на якому місцевий мешканець перевозив понад 700 кілограмів сала без супровідних документів, що засвідчують походження та якість продукції.

Мобільними групами у складі працівників ветеринарної міліції та державної служби ветеринарної медицини вже здійснено 625 перевірок суб'єктів господарювання, діяльність яких пов'язана з обігом продукції тваринного походження.

У дохід держави стягнуто близько 45 тисяч гривень штрафів. Винесено та проконтрольовано виконання 247 інспекторських приписів.