У липні – серпні KSG Agro збільшив обсяг продажів свиней в живій вазі на 24%

У липні серпні KSG Agro збільшив обсяг продажів свиней в живій вазі на 24% в порівнянні з червнем 2020 р. Про це повідомила прес-служба агрохолдингу.

У липні-серпні агрохолдинг KSG Agro збільшив обсяг продажів свиней в живій вазі на 24% в порівнянні з червнем 2020 г. Якщо в червні середньомісячні продажі становили близько 5 тис. голів свиней різних кондицій (забійних кондицій, для відгодівлі, свиноматок), то в  липні-серпні обсяг реалізації знаходився на рівні 7 тис. голів щомісяця. При цьому обсяг продажів в грошовому вираженні в цей же період зріс на 30%.

 «В останні роки ми живемо в умовах, по суті, надзвичайного стану, пов'язаного з епідемією АЧС.  Як результат, свиняче поголів'я в нашій країні систематично скорочується. Продукція ж тих виробників, які, як ми, інвестують в технології захисту свиней від АЧС, вирощують продукцію з якісної генетикою, користується високим попитом. І карантинна криза на це практично не впливає, - коментує голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов, - А причина в тому, що свинарська продукція - серед пріоритетів у людей. Можна обійтися без дорогого одягу, морських подорожей, але їсти треба. Тож навіть у період карантину ми спостерігаємо стабільно високий попит на нашу продукцію».

ДОСЬЄ

KSG Agro - один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції.  Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі.  KSG Agro входить до складу Європейської бізнес-асоціації (EBA).

Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини.  Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує нову стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проекти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво.