У КОБЕЛЯЦЬКОМУ РАЙОНІ ЗАФІКСУВАЛИ СПАЛАХ АЧС

У підсобному господарстві Кобеляцького психоневрологічного інтернату зафіксували спалах африканської чуми свиней

15 вересня на території Кунцівської сільради у селі Ліщинівка Кобеляцького району зафіксували загибель свині. Лабораторні дослідження показали, що тварина загинула через африканську чуму. Про це повідомило управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА.

Подія сталася у підсобному господарстві Кобеляцького психоневрологічного інтернату. Загальна кількість свинопоголів’я в господарстві становить 76 голів.

Згідно з лабораторними дослідженнями Регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби Полтавської області, у відібраних патологоанатомічних зразках загиблої тварини знайшли ДНК збудника африканської чуми свиней.

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Кобеляцькій РДА вирішила класифікувати подію як надзвичайну ситуацію об’єктового рівня за кодом 20732 (НС, пов’язана з ензоотією).

Територію підсобного господарства оголосили неблагополучною щодо африканської чуми свиней та встановили карантин з 16 вересня.

Зазначимо, що це вже восьмий зафіксований спалах АЧС на Полтавщині за рік. До цього збудник виявляли у Котелевському та Лубенському районах, а також в інституті свинарства у Миргородському районі.

«Полтавщина»


Fatal error: Uncaught PDOException: SQLSTATE[HY000]: General error: 2006 MySQL server has gone away in /home/aitmag/ait-magazine.com.ua/www/includes/database/database.inc:2135 Stack trace: #0 /home/aitmag/ait-magazine.com.ua/www/includes/database/database.inc(2135): PDOStatement->execute(Array) #1 /home/aitmag/ait-magazine.com.ua/www/includes/database/database.inc(664): DatabaseStatementBase->execute(Array, Array) #2 /home/aitmag/ait-magazine.com.ua/www/includes/database/database.inc(2314): DatabaseConnection->query('SELECT expire, ...', Array, Array) #3 /home/aitmag/ait-magazine.com.ua/www/includes/lock.inc(167): db_query('SELECT expire, ...', Array) #4 /home/aitmag/ait-magazine.com.ua/www/includes/lock.inc(146): lock_may_be_available(':') #5 /home/aitmag/ait-magazine.com.ua/www/includes/theme.inc(425): lock_acquire(':') #6 /home/aitmag/ait-magazine.com.ua/www/includes/bootstrap.inc(416): ThemeRegistry->set(NULL, Array, NULL) #7 [internal function]: DrupalCacheArray->__destruct() #8 {main} thrown in /home/aitmag/ait-magazine.com.ua/www/includes/database/database.inc on line 2135