Тенденції вівчарства в Україні та світі

Вівчарство — важлива галузь тваринництва, яка виробляє шерсть, овчину, овечі шкури і продукти, що користуються попитом у населення - м'ясо, жир, молоко. В Україні потреби в шерсті значно знизилися, і галузь занепала. Основними виробниками продукції вівчарства стали і залишаються домогосподарства і невеликі ферми.

Виробництво баранини і овечого молока є важливими галузями в Європі. Маючи 83 млн. овець Європейський Союз поділяє лідируючі позиції в світі з Австралією і Новою Зеландією, хоча це дозволяє забезпечити власні потреби лише на 85%. При цьому в більшості країн вівчарство дотаційне.

Найпоширенішим світовим трендом останніх років є виробництво овечого молока - попит і ціни на нього нестримно ростуть. Імпорт елітних овечих сирів в Україну також щорічно збільшується. Незважаючи на такі перспективи в галузі, молочний напрямок в нашій країні слабко розвинений і зводиться до діяльності невеликої кількості господарств.

Світове вівчарство в історичному плані постійно трансформується під впливом економіки і потреб населення. Зараз спостерігається зміна з вовнової спеціалізації на м'ясо-молочну. Виробництво баранини в світі за останні 10 років збільшилася на 11,2%, а овечого молока - на 8,1%. У багатьох країнах світу вівчарство і торгівля бараниною стали важливою галуззю тваринництва, а в Австралії, Новій Зеландії, Китаї, Аргентині та ряді інших країн вона визначає економіку всього сільського господарства.

Попит на продукцію галузі в світі буде стабільно високим і вже прогнозується її дефіцит. В таких умовах відродження вітчизняного вівчарства має особливе значення. Вироблена продукція, зокрема, баранина, вже зараз затребувана в ЄС і на Близькому Сході. Торгівля з країнами Європи та Східної Азії могла б дати значні економічні вигоди для України, проте на розвиток галузі без достатньої державної підтримки може знадобитися не одне десятиріччя.

Джерело: https://www.facebook.com/agrodom.liman