«Сімейна ферма «Шедевр»: у Крупецькій громаді подружжя розвиває власний бізнес

Сімейне господарство «Шедевр» Олександра та Оксани, яке знаходиться у Крупецькій громаді, має у власності 3,6 га сільськогосподарських угідь, ще один гектар в оренді. Ферма щодоби реалізовує понад 164 літри молока від 20 корів різних вікових груп. У рік – це 8 тис. літрів. У господарстві є корівка, на ім'я Ромашка. Вона абсолютна рекордсменка. Дає 46 літрів молока на добу. 

Про це повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль.

Раніше Олександр понад 13 років був закордоном, працював будівельником. Сьогодні сім‘я разом і розвивають власний бізнес. А навички будівництва чоловіку знадобилися для побудови стаєнь.

«Сімейна ферма «Шедевр» – це хороший приклад зайнятості в сільській місцевості. Розглядаємо відповідні пропозиції й для переселенців. Адже в селах є вільні будинки, які можна орендувати й відкрити власну справу. А місцеві фермери допоможуть реалізувати ідею», – йдеться у дописі.

Віталій Коваль переконаний, сімейні ферми можуть стати поштовхом до соціальної стабільності в сільській місцевості. Це доказ того, що заробляти в селі можна.

У Рівненській ОВА нагадують, проєкт з розвитку молочного тваринництва в селах «Сімейні молочні ферми» на Рівненщині стартував у 2017 році. На сьогодні в області створено 21 сімейну молочну ферму, де утримується 330 корів.

Джерело: https://dubno.rayon.in.ua