Розв’язання проблеми втрати води та намокання підстилки в бройлерів

Вода є найважливішою поживною речовиною для бройлерів, якщо метою є досягнення оптимальних результатів. Ось чому важливо приділяти достатньо часу та уваги управлінню її поданням. Завдяки налаштуванню ідеального процесу постачання питної води для потреб ваших бройлерів її втрати, а отже, і намокання підстилки траплятимуться набагато рідше.

Вирощування бройлерів у належних умовах набуває все більшого значення для споживачів. Куряче м’ясо без антибіотиків починає ставати стандартом для реалізації в супермаркетах. Побоювання щодо резистентності змушують дедалі більше країн застосовувати жорсткіші правила використання антибіотиків. Тому птахівникам необхідно приділяти достатньо уваги здоров’ю своїх бройлерів.

Важливу роль у цьому відіграє якість підстилки. Але її забезпечення може бути досить складним. Адже на це впливають не лише корми та здоровий стан кишечника, а й зовнішні фактори, такі як підстилковий матеріал, вентиляція та, звичайно, водопостачання.

Перехід на закриту систему водопостачання став викликом для багатьох птахівників. Часто думають, що чимале постачання води сприятиме підвищенню продуктивності. Саме по собі це не дивне твердження, але більш важливим є те, як цю воду постачають тваринам.

Детальніше про те, як вирішити ці питання, та про випадки з практики фахівців компанії IMPEX, читайте в листопадовому номері журналу або на нашому сайті в матеріалах наших партнерів (http://www.ait-magazine.com.ua/sites/default/files/impex_0.pdf).