Поголів'я ВРХ на Тернопільщині зросло на 10,2% - ОДА

 

У 2011 році в Тернопільській області намітилася позитивна тенденція по нарощуванню поголів'я великої рогатої худоби та виробництва продукції тваринництва.

Про це повідомив голова ОДА Валентин Хоптян, інформує прес-служба облдержадміністрації.

"Будівництво та реконструкція великотоварних тваринницьких комплексів дало свої результати, поголів'я великої рогатої худоби до минулого року зросло на 10,2%, в тому числі корів на 4,9%", - зазначив керівник області. За 2011 рік всіма категоріями господарств вироблено 418,1 тисяч тонн молока та 58,4 тис. тонн м'яса, що відповідно на 0,3 та 2,5 відсотки більше рівня попереднього року",- зауважив голова ОДА.

На даний час в області реалізовується 15 інвестиційних проектів з будівництва та реконструкції тваринницьких комплексів, з них 6 - у молочному скотарстві, загальною потужністю 6,3 тис. голів корів, 6 - у свинарстві на 273 тис. голів свиней та 3 - у птахівництві, потужністю майже 1,5 млн голів птиці. Реалізація інвестиційних проектів дасть змогу наростити виробництво молока на 17 тис. тонн, м’яса на 17 тис. тонн та яєць на 35 млн шт, підсумував голова тернопільської ОДА.