Питанням низьких закупівельних цін на молоко займеться поліція та АМКУ

Численні звернення сільських жителів Глухівського району з приводу низьких закупівельних цін на молоко стали підставою для направлення скарги в АМКУ та поліцію. Про це повідомляють на сайті Глухівської РДА, пише debaty.sumy.ua.

В обговоренні інформації, яку надав голова Глухівської райради Олексій Ткаченко, взяли участь члени постійної комісії та заступник голови РДА Олексій Савицький.

Одноголосно було підтримано пропозицію щодо направлення рішення постійної комісії, ксерокопії протоколів сходу громадян сіл Семенівка, Сопич, Уланове, Вільна Слобода, Студенок, Суходіл, Фотовиж, Пустогород, звернення жителів сіл Баничі, Мацкове, Дунаєць, листів сільських голів Бачівської, Яструбщанської, Кучерівської, Привільської, Чернівської сільських рад до Глухівського відділу поліції для вивчення на предмет шахрайських дій при встановленні закупівельних цін на молоко з боку закупівельників молока, та до Антимонопольного комітету України на предмет порушення законодавства про захист економічної конкуренції, та прийняття відповідних заходів.

Джерело: https://agronews.ua