Переваги системи автоматичного промивання ліній напування птиці

Чиста і свіжа питна вода надзвичайно важлива для бройлерів та сприяє досягненню оптимальних виробничих результатів. Саме тому важливо регулярно промивати лінії напування. Автоматична система промивання ліній значно спрощує цей процес, даючи можливість економити на воді, робочій силі та витратах на ліки, а також продовжує термін служби всієї системи напування.

 

#1. Оптимальні виробничі результати

 

Кури дуже чутливі до зміни якості води. Вода занадто тепла або має інший смак — і вони одразу будуть менше пити. Це, серед інших проблем, безпосередньо впливає на перетравлення корму. Курка, яка менше п’є, також менше їсть. Завдяки автоматичному промиванню ліній температура та якість питної води залишаються незмінними. Це сприяє оптимальному росту бройлерів і покращенню результатів виробництва.

 

#2. Економія на воді та витратах на оплату праці

 

Промивка ліній напування вручну може зайняти до півгодини часу на одне приміщення. З автоматичною системою промивання ви економите на витратах на оплату праці. Також система використовує рівно стільки води, скільки необхідно для проведення промивання, не більше. Це гарантує оптимальну якість води без зайвих витрат.

 

#3. Зменшення застосування антибіотиків

 

Автоматично промиваючи лінії, ви зменшуєте ймовірність утворення біоплівки. Біоплівка — це шар слизу, який прилипає до внутрішньої частини питної лінії. Цей шар є ідеальним середовищем для розмноження бактерій, цвілі та інших шкідливих мікроорганізмів. Це, звичайно, негативно позначається на здоров’ї поголів’я. Застосування автоматичної системи промивання сприяє поліпшенню гігієни, а отже, виробники мають змогу вирощувати птицю без використання антибіотиків.

 

#4. Подовжений термін служби системи напування

 

Бруд у системі напування може призвести до закупорки лінії або ніпелів. Крім того, бактерії можуть виробляти агресивні речовини, такі як сульфід або сірчана кислота, котрі в кінцевому підсумку можуть пошкодити систему. Автоматично промиваючи лінії напування, ви запобігаєте мікробній корозії та подовжуєте термін служби системи.

Система I-Flush — це повністю автоматична система промивання ліній напування. I-Flush складається з контролера, який керує системою, регулятора тиску з приводом, кінцевого набору для відводу повітря та дренажного шлангу. За бажанням до системи I-Flush можна додати датчики біоплівки та температури.

 

Докладніше про це читайте в № 2–6/2022 та на сайті в матеріалах наших партнерів: http://www.ait-magazine.com.ua/sites/default/files/impex_1_0.pdf