ПАТ «Миронівський хлібопродукт» відкриває двері студентам!

 

У квітні ПАТ «Миронівський хлібопродукт» започаткував масштабний проект «Почни кар’єру з МХП». Для публічного супроводження проекту було відкрито однойменні профілі у Facebook http://www.facebook.com/mhpcomua та Vkontakte http://vk.com/mhpcomua.

Наразі триває перший із двох етапів дії програми (квітень-червень). У ньому задіяні близько 250 найкращих студентів 3-4-х курсів 10-ти передових аграрних вишів України. У рамках програми вони відвідають провідні підприємства МХП, щоб по-справжньому познайомитися з майбутньою професією. Перші візити на підприємства вже відбулися.

«Ми започаткували цей проект, маючи на меті допомогти найкращим студентам аграрних та технічних вузів працевлаштуватися за спеціальністю, - розповідає начальник відділу по роботі з інвесторами та ЗМІ МХП Анастасія Соботюк. - Будучи соціально відповідальними, ми прагнемо показати майбутнім ветеринарам, механікам, агрономам, технологам та іншим спеціалістам із сільського господарства, що їхні професії - перспективні і дуже потрібні вітчизняним агропромисловим виробникам. З цією метою ми ініціюємо програму «Почни кар’єру з МХП».

У згаданих профілях соціальних мереж ви завжди зможете знайти інформацію про поточні події в межах програми, місця та дати зустрічей з представниками компанії. Окрім того, фото та відео зустрічей зі студентами та екскурсій.

Студенти, які показали найкращі результати, пройдуть практику на підприємствах МХП і матимуть у майбутньому можливість працевлаштуватися в ПАТ «Миронівський хлібопродукт».

Друга черга програми почнеться у вересні і триватиме до грудня.