Пальміра організувала робочу поїздку представників найбільших птахівницьких ферм по виробництву м'яса і яєць на інноваційне підприємство Pancosma (Швейцарія)

П'ять провідних підприємств України об'єднав інтерес до новітніх розробок з годівлі птиці і вирішення актуальної проблеми для людства - антибіотикорезистентності.

У програму входили науково-практичні тренінги висококваліфікованими фахівцями компанії Pancosma, а також відвідування високотехнологічних заводів з виробництва продуктів Pancosma та інноваційного комбікормового заводу, який використовує у виробництві продукцію Pancosma.

На лекціях були представлені досліди боротьби з антибіотиками, як стимуляторами зростання при виробництві продукції тваринництва та птахівництва.

Також в ході поїздки ми побували на UFA, одному з найсучасніших автоматизованих комбікормових заводів, який назавжди залишиться в пам'яті представників нашої делегації.

UFA - провідний швейцарський виробник кормів для тварин з вісьмома виробничими і сервісними майданчиками. Завод виробляє 750 тисяч тонн комбікорму на рік, автоматично контролюється нової системою управління виробничими процесами Bühler. Оснащений окремою лінією для виробництва органічних кормів.

ТД Пальміра дякує Миронівському Хлібопродукту, ЯСЕНСВІТ, Агропромисловій групі компаній «Дніпровська», ТОВ «КОЛОС-АГРО ТРЕЙД», Фермерському господарству «УЛАР» і компанії Pancosma за проведення спільної плідної роботи над такими важливою проблемою для всього людства як антибіотикорезистентність.

Торговий дім «Пальміра»