Огляд ринку свиней в ЄС: котирування незмінні — ринки збалансовані

На минулому тижні ринок свиней забійних кондицій залишався збалансованим. На більшості ринків країн-членів ЄС котирування залишилися на досягнутому рівні. Тільки Великобританія повідомила про незначне падіння цін.

На всій території Євросоюзу гарна пропозиція живця, а попит залишається на  досить високому рівні. Тому ситуація на ринку добре збалансована.

Залежно від споживчих звичок, попит на свинину останнім часом значно збільшився на ринку м'яса країн-членів ЄС. Так, у Німеччині попит демонструє визхідну тенденцію, яка може ще більше покращитися напередодні Різдвяних свят. Зокрема, гравці ринку очікують збільшення попиту на високоякісну продукцію. Про аналогічну ситуацію повідомляють і у Австрії.

На противагу цьому, учасники французького ринку повідомляють, що свинина не особливо користується популярністю у традиційному французькому різдвяному меню. У Франції люди віддають перевагу іншому м'ясу або рибі. Водночас, французи наразі мають проблеми з логістикою, які викликані протестними акціями «жовтих жилетів».

У Іспанії 6 грудня святкують День Конституції, тож очікують незначного зменшення обсягу забою.

 

http://pigua.info