Оцінка благополуччя свиней у зв’язку з площею утримання

Капітальні інвестиції в приміщення для опоросу, дорощування й відгодівлі в сучасному свинарстві становлять левову частку витрат. Тому рішення щодо того, скільки свиней утримувати у виробничих приміщеннях, має велике економічне значення. Будуючи ферму, потрібно визначити не лише загальну виробничу потужність, а й кількість загонів в одному приміщенні й, відповідно, чисельність свиней у них. Водночас виробник повинен враховувати дані щодо впливу щільності поголів’я на виробничі показники тварин, особливості менеджменту та фінансові результати вирощування свиней за різних умов утримання.

Щільність поголів’я традиційно визначають як розмір площі на голову або, коли відома площа загону, — як кількість свиней на загін. У типових системах тварин утримують в одному загоні впродовж кількох тижнів. У таких випадках щільність поголів’я має визначати максимальна потреба в просторі. Так, у зоні дорощування критерієм буде маса поросят на момент переведення на відгодівлю, а для відгодівлі — маса під час реалізації на забій.

Результати численних досліджень демонструють, що брак простору негативно позначається на споживанні корму та спричиняє зниження середньодобового приросту. Причому конверсія корму не змінюється: більша щільність тварин у загоні не впливає на рівень засвоєння поживних речовин. Є припущення, що, коли свині скупчені, їхній потенціал до нарощування пісного м’яса знижується, також погіршується споживання корму, а відтак і ріст.

Крім того, визначаючи оптимальний розмір загону, слід враховувати «вільний» простір. Це місце для годівлі, напування, сну, руху та випорожнень. Так, що більша група свиней у загоні, то, як правило, менше вільного простору.

Збільшення площі утримання на голову не завжди гарантує кращий прибуток, оскільки при цьому зростають витрати. Тому, будуючи виробниче приміщення, потрібно розраховувати оптимальну площу загону та кількість свиней у ньому відповідно до норм добробуту, звісно, не забуваючи про фінансову ефективність виробництва свинини.

Детальніше про дослідження та його результати, надані компанією Hog Slat, читайте у листопадовому номері журналу або на нашому сайті в матеріалах наших партнерів (http://www.ait-magazine.com.ua/sites/default/files/hogslat_8.pdf).