Об’єктивна оцінка тіла свиноматки

У всьому світі зазвичай годують свиноматок з огляду на суб`єктивні цілі, і на кожній фермі своя «ідеальна» кондиція. Те, що на одній фермі вважається належним станом, на іншій може сприйматися як відхилення від норми.

Каліпер – механічний простий та надійний інструмент. За його допомогою проводиться точне вимірювання кондиції тіла свиноматки, незалежно від рівня досвіду співробітників ферми. Виготовлений із нержавіючої сталі, без електроніки та датчиків, без батарейок. Механізм дії Каліпера засновано на спостереженні, що, у міру того, як свиноматка набирає або втрачає вагу, жир та м`язи, відбувається зміна фізіологічної форми її спини.

В Інституті поглибленої аналітики SAS в США було проведено до слідження, метою якого була оцінка трудових вимог до визначення кондиції тіла свиноматки різними способами. Результати дослідження показали, що вимірювання за допомогою Каліпера вимагають удвічі менше часу, аніж використання УЗ апарату, та майже стільки ж часу, що й вимір «на око».

Якщо свиноматка занадто вгодована, це підвищує витрати на годування й погіршує її репродуктивну функцію. Коли свиноматка худа, це призводить до відсутності охоти, порушень травлення тощо. Тому створення рентабельних, об'єктивних інструментів стану тіла дозволить виробникам оптимізувати витрати на корм та максимально покращити продуктивність.

Повна версія статті за матеріалами компанії Hog Slat, у якій висвітлюються результати досліджень визначення кондиції тіла свиноматки, які проводилися в США, - у жовтневому номері журналу та на сайті в матеріалах наших партнерів.