Нідерланди займуться дослідженнями молочної худоби

Дослідницький центр «Schothorst Feed Research» почне дослідження впливу кормових добавок на здоров'я і плодючість молочних корів.

Дослідження буде проводитися на трьох великих експериментальних молочних фермах, кожна з яких вміщує понад 200 корів.

Спеціальні системи подачі кормових добавок вже встановлені на кожному блоці, щоб забезпечити тварин стабільним постачанням різними концентратами і добавками. Вплив особливостей харчування на здоров'я і плодючість худоби виміряти досить важко.

«Ми встановили спеціалізовані кормові одиниці на кожну з ферм і інтегрували ці одиниці з системою по збору даних. Зараз ми знаходимося в постійному контакті з іншими фермами, так як ми несемо відповідальність за керування даними, щоб гарантувати якість результатів », - сказав д-р Вільфрід Ван Штраален, старший консультант по молочному худобі інституту Schothorst Feed Research.

Як окремий науково-дослідний інститут в області годівлі тварин, Schothorst може похвалитися тривалою історією досліджень в області харчування худоби. Зростаючий інтерес до стійкості і продовження періоду виробництва молочних корів підняло важливість дослідження на досить високий рівень і привернуло до даного наукового проекту увагу багатьох крупних виробників худоби та молочної продукції.