Наближаємо перемогу разом

Допомога Збройним Силам України у війні з російським окупантом з перших днів війни стала для компанії ІМК пріоритетом.

Головний офіс компанії відразу перерахував 10 мільйонів гривень на спецрахунок Нацбанку України, створений для збору коштів на потреби ЗСУ. Ще 5 мільйонів гривень ми переказали благодійному фонду «Повернись живим». Мільйон гривень компанія спрямувала на закупівлю продуктів харчування нашим військовим. Для облаштування фортифікаційних споруд у Києві ми придбали 30 000 будівельних мішків, а офісні ноутбуки і смартфони передали на потреби Тероборони міста.

Регіональні підприємства ІМК також відразу приєдналися до боротьби з ворогом. На потреби ЗСУ та Територіальної оборони передали близько 68 000 літрів пального, 22 одиниці автомобільної техніки, 5 квадрокоптерів, 2 метеостанції, 18 рацій, 11 біноклів та 25 бронежилетів. Для облаштування оборонних споруд підприємства ІМК виготовили й доставили 60 металевих протитанкових їжаків і 330 оборонних їжаків-шипів. Також придбали і доставили до місця призначення 120 фундаментних блоків та плит перекриття. Наші спеціалісти інженерної служби постійно ремонтують військову техніку. Загалом допомога, надана регіональними підприємствами ІМК підрозділам ЗСУ і Територіальної оборони, сягнула близько 5 мільйонів гривень.

Ми продовжуємо боротьбу і на продовольчому фронті – у розпалі посівна кампанія. На жаль, у Чернігівському кластері ІМК цьогоріч весняного посіву не буде, оскільки багато площ потребують розмінування і видалення залишків снарядів. Проте ми впевнені, що восени наші сівалки прийдуть і на ці поля.

Тримаймо стрій! Разом до Перемоги! Слава Україні!

Джерело: https://www.facebook.com