Курс акцій KSG Agro на Варшавській фондовій біржі зріс майже в 3 рази

Курс акцій агрохолдингу KSG Agro після публікації звіту на Варшавській фондовій біржі (ВФБ) зріс майже в 3 рази. Про це повідомила прес-служба агрохолдингу.

Курс акцій агрохолдингу KSG Agro після публікації звіту на ВФБ зріс в 2,9 рази — з 1,16 PLN за станом на 11.11.2020 р до 3-3,38 PLN на 18.11.2020 р.

«Ми із задоволенням відзначаємо цікавість інвесторів до наших акцій на ВФБ, яка відбилася на майже триразовому зростанні курсу цінних паперів холдингу, — коментує голова Ради директорів KSG Agro Сергій Касьянов, — Драйвером стала публікація нашого звіту, де зафіксовано зростання ключового показника EBITDA за 9 місяців нинішнього року в 3,8 рази. Такого показника вдалося досягти за рахунок системної роботи з реструктуризації кредитної заборгованості, яка за останні 2 роки знизилася на 16,7 млн. дол., що вже дає нам можливість спрямовувати кошти на інвестиції в розвиток бізнесу. Крім того, висока оцінка нас інвесторами на біржі — це наслідок концентрації на свинарстві, де ми маємо конкурентну перевагу у вигляді свиней однієї з кращих в світі датської генетик та побудови вертикальної інтеграції в холдингу.  Ймовірно, зіграло свою роль і те, що ми відкрито й прозоро вели діалог з інвесторами ВФБ у вигляді зустрічей у Варшаві та онлайн-конференцій, де доносили до них нашу стратегію й тактику в непростих умовах ведення бізнесу в Україні».

Динаміка зростання курсу акцій після публікації звіту на ВФБ знайшла своє відображення і в публікаціях польських медіа.  «Ейфорія від акцій KSG Agro триває вже кілька сесій поспіль. Високий попит викликаний інформацією про результати», — пише впливова біржова газета Parkiet.

«Суттєвим імпульсом для зростання курсу акцій стали результати в період січня-вересня 2020 року, оприлюднені 12 листопада 2020 р. EBITDA за цей період зросла у порівнянні з аналогічним періодом минулого року з 3,9 млн. доларів США до 14,7 млн. доларів  США. Допомогло, серед іншого й те, що значно знизився рівень витрат, наприклад за рахунок використання власного комбікорму замість його купівлі та скорочення споживання енергії за рахунок інвестицій, розпочатих у липні 2019 року», — зазначає польський портал Bankier.pl.

 

ДОСЬЄ

KSG Agro — один з провідних агрохолдингів України, європейська інноваційна група компаній, яка працює за принципом вертикальної інтеграції. Акції холдингу включені до лістингу Варшавської фондової біржі. KSG Agro входить до складу Європейської бізнес-асоціації (EBA). Основною діяльністю компанії є обробка землі та виробництво сільськогосподарських культур, а також виробництво свинини. Починаючи з вересня 2014 року, KSG Аgro реалізує стратегію розвитку, згідно з якою компанія розвиває найбільш перспективні проєкти, в першу чергу свинарство, а також рослинництво.