Ковбасу, заражену вірусом АЧС, виявили в Росії

ДНК вірусу африканської чуми свиней виявили у російських ковбасах. Інфіковану продукцію виготовили на фабриці в Калузькій області та розповсюдили на 136 торгових точок.

Згідно з інформацією Російського агентства з питань продовольчої та ветеринарної безпеки (Россільгоспнагляду) у Челябінську, ветеринарна лабораторія підтвердила наявність вірусу африканської чуми свиней у ковбасах та сировині марки “Бутербродная”.

Інфіковані продукти вироблялися на заводі Itera, який розташований у місті Балабаново в Калузькій області. Після виявлення ДНК вірусу АЧС компанія надіслала попередження в Челябінськ про те, що близько 285 кг зараженої продукції було доставлено на ринок.

За даними Россільгоспнагляду, зараз заражена ковбаса може бути у 136 торгових точках.

Нагадаємо, у жовтні найбільшого виробника свинини в ЄС, Іспанію, звинуватили у експорті м’яса, зараженого африканською чумою свиней. Директор Македонського продовольчого та ветеринарного агентства пан Зоран Атанасов повідомив, що АЧС виявлено під час доставки 21 312 тонн замороженої свинини з Іспанії. Утім, твердження чиновників з Македонії виявились помилковими – висновки лабораторії не підтвердили наявності ДНК вірусу в свинині.

Джерело: https://meat-inform.com