Китайські імпортери готові купувати м’ясо, виготовлене на Полтавщині

У листопаді минулого року перша партія української яловичини була експортована до Китаю. Наразі імпортери з КНР активно шукають торгових партнерів в Україні, а на рівні міністерств ведуться переговори щодо початку експорту української курятини.

Зустрічі з представниками влади і виробниками відбуваються й на регіональному рівні. Так, 20 січня на офіційному сайті Полтавської обласної державної адміністрації з’явилася інформація про візит китайської делегації з провінції Юньнань. У Полтаву, зокрема, прибули представники сільськогосподарської компанії з КНР “Binzhou Enmu Agriculture Ltd”. Під час зустрічі обговорювалися питання експорту м’яса до КНР.

“У нас є підприємства, які б хотіли експортувати м’ясо до Китаю, але не знають як вийти на цей ринок. Є вже такі, що постачають продукцію до Польщі. Ми зацікавлені в тому, щоб домовленості з китайською стороною були досягнуті і будемо рекомендувати партнерів. З нашого боку буде надано методичну та організаційну допомогу підприємствам у процесі отримання ліцензії для поставок м’яса в Китай”, – зазначив голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

Джерело: https://meat-inform.com