Ізраїль інвестує в будівництво молочно-товарних ферм на Харківщині

 

За підсумками візиту до Ізраїлю делегації харківських аграріїв укладено договір про співпрацю Харківської області та Держави Ізраїль в сфері розвитку сільського господарства. 


Як повідомив заступник голови облдержадміністрації Віталій Алексейчук, договір передбачає в першу чергу активну спільну роботу в сфері молочного скотарства, передає кореспондент УКРІНФОРМу. 

«Ми уклали договір про співпрацю з Державою Ізраїль, який передбачає кілька великих інвестиційних проектів з будівництва нових молочно-товарних ферм в Харківській області. Ми плануємо побудувати їх у Харківському, Красноградському районах, будемо розглядати й інші райони області. Крім цього на даний момент ми розглядаємо питання про будівництво у Валківському районі селекційно-генетичного центру», - повідомив заступник голови області. 

За його словами, в ході візиту до Ізраїлю харківська делегація отримала можливість ознайомитися з найновішими досягненнями в сфері молочного скотарства, які вже ефективно працюють на ізраїльських підприємствах. 

«Ізраїль на сьогоднішній день доїть 12 тисяч кілограм молока на одну корову, в той час як ми минулого року надоїли 4426 кілограмів молока з однієї корови, тому нам є чому повчитися. В ході візиту ми детально вивчили особливості сучасного виробництва молока: умови утримання тварин, селекційно-племінну роботу, обладнання, роботу Асоціації молочників, все те, що необхідно для сучасного та ефективного виробництва молока», - зазначив Віталій Алексейчук.


 

джерело: Державне агентство України з управління державними корпоративними правами та майном