Інноваційні методи досягнення результатів у молочному тваринництві

Ми впевнені, що кожне прогресивне господарство повинно мати власну генетичну стратегію. З огляду на те, що більшість із них мають чітку стратегію в годівлі та інших важливих процесах, генетика не має бути осторонь.

На початку ХХ століття корови, які продукували 2 800 кг молока за лактацію, були рекордистками. Якщо говорити про сьогодення, то продуктивність корів виросла більше ніж у 5 разів і становить понад 14 000 кг молока за лактацію.

Говорячи про генетику, варто згадати таке поняття, як фенотип. Фенотип — це сукупність характеристик, притаманна індивіду на певній стадії розвитку. Іншими словами, це характеристики, які ми можемо побачити та оцінити. Фенотип є результатом впливу генотипу (генетичної інформації) та навколишнього середовища. Тому, коли ми говоримо про такі показники, як молочна продуктивність, продуктивне довголіття, фертильність, ми повинні розуміти, що на ці показники впливають як генетичні фактори, так і фактори умов утримання тварини. Але існує певна відмінність у передаванні спадкової (генетичної) інформації за деякими ознаками. Наприклад :

Спадковість за типом (екстер’єру) — 42 %

Спадковість за молочною продуктивністю — 30 %

Спадковість за продуктивним довголіттям — 8 %

Спадковість за фертильністю — 4 %

Чи означає це те, що чим нижча спадковість, тим менше уваги нам потрібно звертати на цю ознаку? Зовсім ні! У разі забезпечення чудових умов утримання й акцентуючи на тій чи іншій ознаці, у кінцевому результаті ви отримаєте бажаний результат.

Генетичний план може бути індивідуальним для кожної ферми. Під час його створення важливо врахувати всі фактори, які на цей момент можуть впливати на прояв генетичного потенціалу, а також цілі та зміни, заплановані в майбутньому (через 3–5–10 років). Зазвичай генетичний план створюють на період від 3 років, при цьому варто зосередитися на доборі бугаїв, які найкраще відповідають вашій генетичній стратегії. Будь-які зміни в генетичному плані, які будуть вноситись, тією чи іншою мірою впливатимуть на швидкість досягнення генетичних цілей.

Створюючи генетичний план, дайте відповідь на такі запитання.

1. Що впливає на вартість молока, яке ви реалізуєте? Відповідь на це запитання допоможе вам обрати ті ознаки в блоці продуктивності, які будуть важливі для вас.

Наприклад, для виробників сиру важливим аспектом буде вміст жиру та білка в молоці, саме тому під час складання генетичного плану потрібно буде наголошувати на цих показниках у блоці продуктивності.

2. Що є основною причиною вибуття корів із вашого стада? Відповідь на це запитання допоможе вам обрати в блоці здоров’я ознаки, які будуть важливі для вас.

Наприклад, вибір бугаїв за показником «Запліднювальна здатність дочок» допоможе вам генетично покращити фертильність дочок.

3. Який тип корів найкраще підходить для наявних умов утримання на вашій фермі? Якщо ви вибраковуєте тварин у зв’язку з генетично зумовленими проблемами вимені або кінцівок, то селекція з покращення цих якостей дозволить вам уникнути такої ситуації в майбутньому.

Докладніше про це читайте в листопадовому (№ 9/2021) номері журналу та на сайті в матеріалах наших партнерів.

http://www.ait-magazine.com.ua/sites/default/files/lasijchuk.pdf