Європейські потужності зростають: Компанія Perutnina Ptuj, що входить до українського МХП, збільшила виробництво м'яса птиці

Один із найбільших виробників курятини в Південно-Східній Європі - компанія Perutnina Ptuj, яка входить до групи МХП, за I квартал 2022 року виробила 28,6 тис. тонн курятини та індичатини, повідомляє МХП. Це - на 16% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

 

Деталі

Загалом за січень-березень цього року продажі курятини та індичатини становили 17,7 тис. тонн, що 11% більше, ніж за аналогічний період минулого року. А все - через збільшення обсягів виробництва і продажів на Балканах.

На м’ясопереробних заводах Perutnina Ptuj у І кварталі 2022 року виробили 10,8 тис. тонн продукції, включно з ковбасами та напівфабрикатами – на 15% більше, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому продажі зросли на 8% – до 9,9 тис. тонн.

Підвищилася й ціна на курятину – до 2,83 євро/кг (без ПДВ). Продукти переробки, включно з сосисками й напівфабрикатами також подорожчали – до 2,91 євро/кг.

Водночас в Україні за час війни ціна на курятину МХП суттєво не зросла.

“Сьогодні, якщо ви підете в магазини і порівняєте ціну на курятину, яка була до війни, і ціну в період війни, ви точно не побачите якогось суттєвого зростання. А особливо на фоні зростання цін на овочі та фрукти. Щоб тримати ціну, ми повинні ефективно працювати”, - повідомила фінансовий директор МХП Вікторія Капелюшна.

 

Додамо

Минулого року провідний виробник курячого м'яса в Україні МХП отримав рекордний прибуток - 393 млн дол.

З першого ж дня війни компанія активно долучилася й до підтримки Збройних сил України та громадян, які потребують допомоги: на середину квітня до лікарень, ЗСУ, військовим та українцям, які живуть на території, де йдуть бойові дії й ін., було направлено 10 600 тонн благодійної продукції: це приблизно 180 вагонів курятини.

 

Довідка

МХП - провідний виробник курячого м'яса в Україні з найбільшою часткою ринку і високою впізнаваністю бренду своїх продуктів ("Наша Ряба"). Засновник компанії - Юрій Косюк.

Джерело: УНН