Дніпропетровська та Харківська області — наступні регіони поширення проєкту «Сімейні молочні ферми»

Проєкт «Сімейні молочні ферми» починає підготовку до розширення своєї географії ще на дві  області України — Дніпропетровської та Харківської. Саме з цих регіонів надходить найбільша кількість заявок на участь в проєкті. І вже на початок жовтня, є 9 потенційних кандидатів на відкриття сімейних молочних ферм на Дніпропетровщині та 10 — на Харківщині.

З метою налагодження ефективної діяльності в нових регіонах команда проєкту «Сімейні молочні ферми» взяла участь в обласній нараді директорів базових центрів зайнятості та філій ОЦЗ в Дніпропетровському обласному центрі зайнятості.

Нагадуємо, що станом на початок жовтня участь в проєкті приймають 119 сімейних молочних ферм з 10 регіонів України. Учасники проєкту забезпечуються необхідним обладнанням, постійним ветеринарним і зоотехнічним контролем, а ще професійним бухгалтерським і юридичним супроводом діяльності. Власникам ферми залишається лише забезпечити стандарти ведення господарства, які вони зобов'язуються дотримуватись при вступі в проєкт. Це дає можливість фермерам краще сконцентруватися саме на виробництві якісного молока та вести прибуткову діяльність.