Чому набирає популярності м’ясо пухнастих свиней

Американці та азійці споживають усе більше м’яса з високим вмістом жиру. Про це свідчать дані Угорської національної асоціації виробників свиней породи Мангалиця, пише PigUA.info.

Найбільшою популярністю м’ясо Мангалиці користується у Японії. Породу цінять за високий вміст сала, яке складає 70% від ваги свині. Частка пісного м’яса — 30%.

Самі угорці, хоч і полюбляють бекон та хліб із салом, все ж не сильно у захваті від жирного м’яса. Тоді як у інших країнах світу, зокрема в Америці та Азії, лише найдорожчі ресторани високо класу надають перевагу саме свинині породи Мангалиця. Іспанці наприклад виготовляють з неї шинку найвищого ґатунку.

30% виробленої свинини залишається всередині країни, де з нього роблять сосиски, салямі та бекон. Проте останнім часом страви з м’яса Мангалиці почали подавати і в ресторанах. Також місцеві виробники сподіваються у майбутньому зайняти нішу вуличної їжі.

* Мангалиця, виведена в Угорщині — єдина у Європі пухнаста порода свиней. Порода складає 2% від загального поголів’я свиней Угорщини, а з усієї виробленої свинини, щорічно 70% експортується. Основні регіони, куди відвантажують продукцію — Азія та Америка.

Джерело: https://agronews.ua