Чому ми – ваш вибір: 7 причин розміщувати рекламу в нашому журналі

1. «Тваринництво сьогодні» – інформаційний помічник: найважливіші й найкорисніші новини, знання й досвід для аграріїв і тих, хто пов'язаний із цією галуззю! За допомогою наших журналів ви можете простежити, що відбувається в галузі, конкретно в окремих господарствах, холдингах: поточний стан, плани розвитку, інвестицій тощо...

2. Вашу рекламу побачить саме та цільова аудиторія, яка вас цікавить: птахівники й тваринники.

3. У кожному номері ми друкуємо ексклюзивне інтерв'ю з експертом, фахівцем, директором або власником тваринницького господарства, котре підтримує й розширює інтерес до журналу й професіоналів, і тих, хто прагне ними стати.

4. Наш журнал завжди гідно представлений на всіх аграрних заходах країни як медіа-партнер. На найбільшій українській аграрній виставці Агро Анімал Шоу близько 10 років поспіль ми беззмінно є генеральним медіа-партнером як основне видання галузі.

5. З огляду на ситуацію в галузі, ми організуємо безкоштовні заходи для своїх читачів задля підтримки їх новими знаннями з технологій утримання, годівлі, ведення бізнесу тощо. Ми завжди чекаємо на вас, адже кожна зустріч – це свято, мета якого – поєднати професіоналів у галузі. Тому пропонуємо вам долучитися до організовуваних нами заходів. Ми надішлемо вам умови участі.

6. «Тваринництво сьогодні» – позитивне видання! Наші заходи й журнал зокрема вже мають солідну репутацію, їх знають, чекають і люблять, тому ставлення і до вашої інформації в ньому буде відповідним.

7. Наша команда складається з професіоналів, зацікавлених у тому, щоб журнал «Тваринництво сьогодні» завжди був цікавим, корисним, насиченим, таким, який не залишається поза увагою. І ми надамо будь-яку підтримку, щоб і ваш матеріал у нашому виданні був належного рівня.

7*. Зрештою, наш журнал просто приємно тримати в руках: ми завжди зберігаємо високий рівень дизайну й поліграфії.