Читайте матеріали онлайн

У квітневому випуску журналу на вас чекатиме корисна і практична інформація. Отже, читайте багато цікавого в № 4 або на сайті і використовуйте здобуті знання в своїх господарствах.

Чи знали ви, що застосування вторинних рослинних компонентів позитивно впливає на збереженість поголів’я птиці, оптимізацію отримання середньодобових приростів та зниження конверсії корму? Про унікальні продукти Активо® та Активо® Ліквід ви дізнаєтеся у статті «Секрети успіху в технології вирощування птиці» від фахівців компанії «Альфа-Вет» за посиланням  http://www.ait-magazine.com.ua/obyavl/ooo-alfa-vet.

Крім того, представники цієї ж фірми пропонують ідеальне рішення для позбавлення ваших ферм від мух, ґедзів, тарганів та мурах (посилання http://www.ait-magazine.com.ua/obyavl/ooo-alfa-vet). До максимального зменшення цих шкідливих комах у виробничих приміщеннях призведе систематичне застосування високоефективного інсектициду Інтерфлайтокс плюс® та регулярне проведення відповідних санітарно-гігієнічних заходів. Детальніше про це в статті «Ефективна боротьба з комахами» – в журналі або на сайті.

 

Яким чином досягти зниження кількості умовно-патогенної мікрофлори в кишечнику, в тому числі і сальмонели, можна дізнатися зі статті від компанії «Оллтек». Як виявилося, одним із найбільш дієвих методів є додавання МОС, а саме Актігену, та активного концентрату МОС у раціони птиці. Всі подробиці в статті «Контрольні точки попередження сальмонельозу на фермі» – в журналі або на сайті http://www.ait-magazine.com.ua/obyavl/alltech.

Обгризання хвостів – поширена проблема, з якою стикаються свинарі, й ігнорування якої може призвести до серйозних захворювань тварин, а відтак – економічних втрат. Як її вирішувати – в порадах фахівців відомої американської компанії Hog Slat у статті «Як обгризання хвостів впливає на здоров’я свиней» за посиланням http://www.ait-magazine.com.ua/obyavl/hog-slat-inc.