Черкащани організували в сусідній області підпільний молокоприймальний пункт

У Кіровоградському районі виявлено та зупинено незаконну діяльність приймального пункту із заготівлі і охолодження сирого молока, виявили, що цей пункт належить підприємству, яке зареєстровано у Черкаській області.

У ході перевірки працівники відділу ветеринарної міліції УМВС в області спільно з головним державним інспектором ветеринарної медицини у Кіровоградському районі встановили, що приймальний пункт належить підприємству, яке зареєстровано у Черкаській області. Працівники пункту здійснювали прийом молока з трьох районів області та постачали його до молокозаводу, який знаходиться на Миколаївщині.

"Молокоприймальний пункт функціонував без будь-яких дозвільних документів та не був зареєстрований у державних установах ветеринарної медицини та інших установах області", – розповів начальник відділу ветеринарної міліції УМВС в області Микола Париський.

На сьогодні приписом, винесеним начальником відділу ветеринарної міліції, функціонування приймального пункту зупинено. Стосовно керівника пункту складено адмінпротокол за ст. 107 КУпАП (порушення правил ветеринарно-санітарних вимог).

ПРЕС-СЛУЖБА ДЕРЖАВНОЇ ВЕТЕРИНАРНОЇ ТА ФІТОСАНІТАРНОЇ СЛУЖБИ