Астарта сплатила понад 280 млн грн податків

Підприємства агропромхолдингу «Астарта» за перший квартал 2022 р. сплатили понад 285 млн грн податків та зборів.

Як говориться у повідомленні компанії, розмір податків до державного бюджету становить 53 млн грн. Місцеві бюджети 62 територіальних громад у 7 областях України поповнені на 232 млн грн.

«В умовах воєнного стану, коли частина підприємств частково або навіть повністю зупинили свою діяльність, виконання податкових зобов’язань бізнесом, який працює, — це прояв соціальної відповідальності та громадянської свідомості. Сплата податків стане особливо важливою фінансовою підтримкою для місцевих бюджетів», — вважає засновник та генеральний директор агропромхолдингу «Астарта» Віктор Іванчик.

 

Для довідки: у 2021 році «Астарта» перерахувала до бюджетів всіх рівнів 1,6 млрд грн податків та зборів.

«Астарта» — вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність у Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До складу холдингу входять вісім цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком близько 250 тис. га і молочні ферми. 7 високотехнологічних елеваторних комплексів компанії розташовані у Полтавській, Хмельницькій та Вінницькій областях. Загальна потужність зберігання 562 тис. тонн. У 2014 р. холдинг ввів у експлуатацію завод із переробки сої в Полтавській області (ТОВ «Глобинський переробний завод»).

Джерело: https://agroportal.ua