Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин підбило підсумки роботи за 9 місяців

У Державному підприємстві «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» під головуванням директора Ігоря Клименка відбулася підсумкова нарада за результатами підсумки роботи за 9 місяців поточного року.

На нараду були запрошені начальники відділів Головного офісу та керівники відокремлених структурних підрозділів Агентства.

Перший заступник директора Євгеній Гулякін ознайомив присутніх із міжнародною діяльністю підприємства та наголосив, що підприємство тісно підтримує робочі зв’язки з профільними організаціями Нідерландів, Литви, Латвії, Чехії, Італії, Німеччини.

Про основні зміни до нормативно-правових документів з ідентифікації та реєстрації тварин доповів Віталій Комаровський. За його словами, зміни направлені на покращення системи ідентифікації та реєстрації тварин, наближення української нормативно-правової бази до норм ЄС, на зменшення строків подання даних до Єдиного державного реєстру тварин (ЄДРТ), підвищення відповідальності юридичних та фізичних осіб за порушення законодавства.

Усі проекти нормативно-правових актів розміщені на офіційному веб-сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України (www.minagro.gov.ua, розділ «Регуляторна політика»), Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів (http://www.consumer.gov.ua), розділ – «Законодавство» - «Обговорення проектів документів») та на нашому сайті (https://www.agro-id.gov.ua/) у розділі «Діяльність» - «Проекти регуляторних актів».

Начальник відділу реєстру тварин Наталя Чернецька проаналізувала дані ЄДРТ та стан ідентифікації і реєстрації тварин в Україні за 9 місяців 2017 року, кількість проідентифікованого та зареєстрованого поголів’я худоби в установленому порядку в ЄДРТ з початку року становить: ВРХ  у господарствах юридичних осіб – 314 208 гол.,  у господарствах фізичних осіб – 210 855 гол., племінних свиней у господарствах юридичних осіб– 6 959 гол., товарних свиней у господарствах фізичних осіб – 535 922 гол., коней у господарствах юридичних осіб – 556 гол., коней у господарствах фізичних осіб – 351 гол., овець та кіз у господарствах юридичних осіб – 21 619 гол., овець та кіз у господарствах фізичних осіб –  38 916 гол.

Також на нараді були розглянуті та інші важливі питання і прийняті відповідні рішення, направлені на покращення роботи державного підприємства і системи ідентифікації та реєстрації тварин в цілому.

 

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів