АЧС в Китаї: кількість спалахів сягнула 11-ти

Китай продовжує повідомляти про нові спалахи африканської чуми свиней. Загальний кількість випадків зараз становить 11 у 6 різних провінціях.

 

Згідно з останньою інформацією Всесвітньої організації охорони здоров'я тварин (МЕБ), останній випадок АЧС виявили у приватному господарстві громадянина у м. Цзямусі біля кордону з Росією (провінція Хейлунцзян). Як зрештою виявили, хворих на АЧС свиней перевозили у провінцію Хенань саме з цього міста.

Наразі, найбільше випадків африканської чуми свиней зафіксували у провінції Аньхой — 5 з 11 спалахів. Особливо навколо міста Сюаньчен, де від хвороби постраждали 3 ферми. Також спалахи виявили в м. Уху та — зовсім недавно — в Чучжоу.

Внаслідок зростаючої кількості спалахів в провінціях, де виявили вірус, заборонили перевезення свиней та свинини. Нестача пропозиції або очікувані проблеми можуть призвести до подорожчання свинини, повідомляє Reuters. Наприклад, у провінції Чжецзян на південь від Шанхаю ціни зросли до 18 юанів за кг, на противагу минулотижневим 14 юаням за кг.

Загалом, за даними МЕБ, в країні знищили майже 40 000 свиней.

 

PigUA.info за матеріалами pigprogress.net