Для авторів

Шановні колеги!

Якщо у вас є бажання поділитися досвідом, інформацією, надати цікавий матеріал за однією з висвітлюваних у журналі тем, зазначених на головній сторінці, будемо раді ознайомитися з вашою статтею.

Основні вимоги та побажання до матеріалів для публікації в нашому журналі – актуальність і практична цінність. Стаття, яку ви подаєте на розгляд для друку в нашому журналі, не повинна бути опублікована ані до подання у наше видання, ані потім в інших.

Чекаємо на ваші статті на email: aitmagazine3@gmail.com.

Технічні вимоги:

-          документ видрукований у Word, шрифт Times New Roman, кегль 12;

-          після назви статті вказується прізвище, ім’я, по-батькові автора (-ів), місце роботи, посада; окремо напишіть контактный телефон;

-          фотографії в хорошій якості, надсилаються окремими файлами; у тексті слід вказати місце розташування фотографій і надати підписи до них.

Якщо редакція підтвердить намір опублікувати статтю в нашому журналі, бажано надати фото автора (-ів). Надіслані матеріали не рецензуються і не повертаються.

Редакція журналу «Тваринництво сьогодні» запрошує вас до співпраці – розміщення рекламних матеріалів, актуальних оглядових, проблемних статей.

 

Контактні тел.: +38(050) 358 17 19; +38(050) 419 60 40